Koe Knuffelen

Schrijf de eerste review

Prijs per persoon:

€ 47,50

Minimaal aantal personen: 2
Maximaal aantal personen: 12

Artikelen toevoegen aan winkelwagen
Privacybeleid

Koe Knuffelen

Iedereen kan koe knuffelen. Een ca. 3 uur durend programma dat het hele jaar mogelijk is. Het thema is verbinden en terug naar de kernwaarden van het leven.
Programma workshop Koe Knuffelen start om 13:00 uur:
U wordt ontvangen met functionele ontstresstips. Al kuierend en keuvelend maakt u kennis met de basis van ons bestaan. Tussen de koeien wordt uw rechterhersenhelft geprikkeld om uw intuitie te ontwikkelen.

Na deze momenten van innerlijke rust wordt u meegenomen om uiteindelijk de 3 stappen van het Koe Knuffelen onder de knie te krijgen. Al deze voorbereidingen zijn nodig om tot de vredige rust van de dieren te komen.

Alles wordt nagenoten in de inspiratieruimte-op-niveau onder het genot van een hapje en een drankje, waarna u geheel ontspannen en herboren huiswaarts keert.

Deze originele workshop wordt elke week minimaal een keer gegeven.

Wat

Een workshop Koe Knuffelen.

Waar

Voorst (Gelderland)

Wanneer

Wekelijks na aanmelding

Duur

3 uur

Start om 13:00 uur

Kadobon

Deze is één jaar geldig.

De ontvanger kan ZELF reserveren.

Alle informatie staat op de Kadobon.

Schrijf uw eigen review

1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Hoe waardeert u deze belevenis?